قرارداد طراحی وب سایت از سامانه پویانگار

قرارداد حاضر فی مابین اشخاص ذیل، براساس ماده ۱۰ قانون مدنی، با تابعیت از کلیه قوانین و مقررات جمهوری اس می ایران از جمله قانون تجارت الکترونیک، قانون جرایم رایانهای و قانون حمایت از حقوق مصرفکننده، منعقد شد و مفاد آن از تاریخ امضاء برای طرفین زما جرا خواهد بود

الف- طرفین قرارداد

آدرس :

آقا/خانم ……………………………… به شماره ملی/شماره شناسنامه ………………………………….. متولد ……../………/………..13 صادره………………….. فرزند ……………………….. آدرس ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..، کد پستی …………………………………………… تلفن ثابت ……………………………………………… و تلفن همراه …………………………………………………………….

که از این پس «مالک» نامیده میشود.

مشخصات حساب بانکی مالک نام صاحب حساب: نام بانک: شماره حساب: شماره شبا: شماره کارت:

کلیه پرداختهای پویانگار مطابق بخش «پ» فقط به حساب فوق که به نام مالک است انجام خواهد گرفت

مبلغ انجام موضوع قرارداد با توجه به مشخصات آمده در شماره فاکتور ضمیمه قید خواهد شد می باشد.

ب- تعاریف

– فروشگاه آنلاین: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات یا خدمات و دریافت وجه متقابل آن به صورت بر خط وب درنگ از طریق آن میسر است.

– محصولات دیجیتال: کالاها و خدماتی که امکان ارائه و دریافت آنها از طریق اینترنت وجود دارد و با ممنوعیتی مواجه نیست

نسخه اورجینال محصول: نسخه ای از محصول بومی سازی شده که مستقیما از سازنده اصلی و یا سایر منابع اصلی و قانونی فروش محصول مثل سایت themeforest.net و codecanyon.net تهیه شده باشد.

– نسخه غیر اورجینال محصول: نسخه ای از محصول بومی سازی شده که به صورت رایگان و یا غیر رایگان از سایت های واسط، غیرقانونی و غیر اصلی، دانلود و یا خریداری شده باشد.

دموی آماده: یکی از انواع محصول در پویانگار، دموهای آماده قالبهای وردپرس است که در قالب فایل درون ریز وردپرس (به همراه فایل درون ریز تنظیمات قالب در صورت لزوم) در پویانگار قابل نصب روی سایت مالک..

– سامانه پویانگار: یک فروشگاه آنلاین برای فروش خدمات دیجیتال مانند ابزارهای لازم طراحی سایت (وردپرس و اسکریپت و …) و فایلهای گرافیکی و عکس است که به مالک امکان استفاده از خدمات سامانه نرم افزاری خود را جهت فروش محصولات خود می دهد.

– کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که به هر نحو از خدمات سامانه پویانگار استفاده مینماید. اشخاص با ثبت نام در سامانه پویانگار و فشردن دکمه ثبت نام اعلام میکنند که کلیه مفاد قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهرهبرداری از سامانه پویانگار مینمایند.

– مالک: شخص حقیقی که به عنوان سفارش دهنده سرویس طراحی وب سایت محصولات یا خدمات پویانگار .

– حساب کاربری: حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس https://poyanegar.com که کاربر از طریق این حساب میتواند کلیه تعاملات خود با پویانگار را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و بروز رسانی است.

– کیف پول: یک مفهوم انتزاعی از کیف پول مرسوم که هنگام خرید و فروش آنلاین جهت نگهداری اطلاعات حساب افراد (اعتبار) در فروشگاه آنلاین استفاده میشود. اعتبار موجود در کیف پول از طریق خرید شارژ الکترونیکی قابل افزایش است و معمولا در صورت وجود اعتبار کافی در کیف پول کاربر، برای پرداخت صورتحساب، نیازی به استفاده از درگاههای پرداخت نیست.

– شارژ الکترونیکی: یک محصول الکترونیکی (معمولا مختص این فروشگاه آنلاین) است که کاربران با خرید و پرداخت مبلغ آن از طریق درگاههای بانکی موجودی کیف پول خود را افزایش میدهند. ممکن است با خرید شارژ الکترونیکی، مبلغی نیز به عنوان شارژ هدیه به کاربر (مشتری) اختصاص یابد. امکان افزایش شارژ توسط مدیر سیستم نیز مهیا است.

– استیبل: محیط استانداردی است که برای تست عملکرد هر یک از قالب ها و افزونه های وردپرس مورد استفاده قرار می گیرد، در این محیط به جز هسته اصلی وردپرس و قالب ها ٬ افزونه های پیش و چند محصول دیگری در سایت وجود نداردو زمانی است که سایت آماده رونمایی است..

تیکت: سند الکترونیکی که حاوی مکاتبات تیم پشتیبانی، مالک و سایر کاربران با یکدیگر و پویانگار می باشد و هر نوع تعامل توسط آن قابل استناد و معتبر است

– پشتیبانی: منظور از پشتیبانی، پاسخگویی به مشکلات مربوط به عملکرد محصول یا خدمات ارائه شده در سامانه پویانگار است.پشتیبانی توسط تیم فنی پویانگار بر حسب موارد انجام می شود.

– پشتیبانی سریع: منظور از پشتیبانی سریع، پاسخگویی به مشکلات مربوط به عملکرد محصول یا خدمات ارائه شده در سامانه پویانگار در کمتر از 8 ساعت برای یک ماه ابتدایی پس از هر خرید است.

وردپرس: یک سیستم مدیریت محتوا به انگلیسی CMS

برای راه اندازی و ایجاد سایتها و وبلا گها است.

ووکامرس: یکی از معروفترین افزونه های وردپرس است که عملیات مربوط به خریدوفروش را کنترل و مدیریت مینماید.

قالب وردپرس: محصول الکترونیکی که به عنوان طرح آماده برای سایت های وردپرسی استفاده می گردد. افزونه وردپرس: محصول الکترونیکی که به منظور افزایش امکانات سایت های وردپرسی استفاده می گردد.

اسکریپت: قطعه کد (آمادهای) که به منظور انجام عملیات مشخصی بکار گرفته میشود. –

تائید اصالت خرید: فرآیندی است که کارشناسان پویانگار طی میکنند تا از صحت خرید نسخه اصلی محصو ت دیجیتال غیر ایرانی توسط فروشنده اطمینان حاصل کنند.

سفارشی سازی محصول: تغییراتی است که خارج از شرایط پشتیبانی برای کاربر یا مالک بر روی محصول دیجیتال خریداری شده اعمال خواهد شد.لازم به ذکر است ایجاد یک پیش نمایش جدید با یک صفحه ساز برای یک قالب به معنای سفارشی سازی محصول تلقی نخواهد شد و این محصولات شامل قوانین دموهای آماده خواهند شد..

– استرداد سفارش: فرآیندی است که طی آن سفارش ثبت شده توسط کاربر برای یک محصول، استرداد شده و مبلغ پرداختی توسط مالک یا کاربر به صورت به کیف پول ایشان در پویانگار واریز میگردد.

ج- مجوز استفاده

۱- با توجه به مفاد قرارداد حاضر، پویانگار حق استفاده غیر انحصاری، قابل فسخ و غیرقابل انتقال از سامانه پویانگار را به «مالک» اعطا میکند تا مالک بتواند وب سایت متعلق به خود را به صورت کامل با دسترسی مدیریت ادمین کل اداره نماید و به کاربران هدف خود به صورت مادام العمر نمایش دهد.

۲-کلیه حقوق، مالکیت و منافع سامانه پویانگار در مالکیت انحصاری پویانگار است.

3- مالک میپذیرد صرفاً استفاده کننده پلتفرم است و لذا هیچگونه رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت و نظایر آن با پویانگار را ندارد

و بدین سبب نمیتواند مدعی حقی گردد

د- مدت قرارداد

مدت اعتبار قرارداد حاضر به مدت ۱۲ ماه از تاریخ امضای قرارداد حاضر است. اصل بر تجدید خودکار این قرارداد برای دوره زمانی مشابه است. لکن در هر مورد که پویانگار تمایلی به تمدید دوره نداشته باشد موضوع 7 روز قبل از انقضای مدت آن به اطلاع مالک خواهد رسید. هم چنین اگر شرایط قرارداد با تغییری مواجه شده باشد، قرارداد جدید برای مالک ارسال می شود در صورت پذیرش قرارداد جدید،

رابطه قراردادی جدید شکل خواهد گرفت. در صورت عدم پذیرش قرارداد جدید توسط فروشنده رابطه قراردادی خاتمه می یابد.

مالک موظف است که تمام صفحات نسخه کتبی قرارداد را در مکان مشخص شده امضاء و اثرانگشت به همراه تاریخ و نام خانوادگی درج نماید.

ر- نحوه روند قرارداد

.در پایان مراحل ۳ کد نویسی طرح می بایست کامل شده باشد و دارای عملکرد صحیح باشد.

بند ۱ : درصورتی که هریک از طرح های مراحل 2 و 3 به تأیید کلی مالک برسد و فقط تغییرات جزئی در بخش هایی خاص درخواست نماید، می بایست حداکثر طی 4 روز کاری انجام گردد. در مقابل پویانگار متعهد می شود با توجه به میزان تغییرات در اسرع وقت نسبت به اعمال تغییرات اقدام نماید.

منظور از تأیید کلی در بند ۱ رضایت کلی مالک از طرح می باشد.

ش- شروع قرارداد

قرارداد از تاریخ امضاء و تبادل آن توسط طرفین و پرداخت مبلغ پیش پرداخت، نافذ، معتبر و لازم الاجرا است.

در صورت امضاء قرارداد و عدم پرداخت وجه پیش پرداخت در تاریخ عقد قرارداد، مدت زمان لازم جهت انجام موضوع قرارداد درج شده است، متناسب با اختلاف تاریخ امضاء قرارداد و تاریخ پرداخت وجه پیش پرداخت، افزایش خواهد یافت.

م- مدت زمان لازم جهت انجام موضوع قرارداد

مدت زمان لازم جهت انجام موضوع قرارداد و تحویل طرح نهایی طبق مذاکرات انجام شده و توافق طرفین ………. روز کاری می باشد.ماده 7:خدمات پشتیبانی

.خدمات پشتیبانی به مدت ……………. و شروع آن از تاریخ پرداخت وجه تسویه مرحله 3 قرارداد است

. خدمات پشتیبانی طراحی سایت شامل رفع هرگونه نقص در عملکرد صحیح موارد مندرج در بخش ر همین قرارداد و یا آموزش نحوه کار با بخش های مختلف وب سایت است.

آموزش اولیه نحوه مدیریت سایت طی یک جلسه برای نماینده مالک به صورت رایگان برگزار می گردد. بدیهی است در صورت تغییر نماینده مالک و نیاز به جلسه آموزشی مجدد نحوه مدیریت سایت، مالک می بایست هزینه مشخص شده از طرف پویانگار را بپردازد.

در صورت درخواست تغییرات از سوی مالک پس از تأیید طرح ها در هر یک از مراحل مندرج می بایست هزینه انجام تغییرات که توسط پویانگار تعیین می گردد را از قبل بپردازد.

.در صورت عدم واریز هزینه خدمات پشتیبانی سالانه، وظیفه پشتیبانی و رفع اشکال از مالک ساقط می گردد.

. در صورت میزبانی تارنما(وب سایت) از سوی پویانگار و عدم دریافت هزینه خدمات پشتیبانی، پویانگار می تواند خدمات میزبانی وب سایت مالک را قطع نماید.

ط- تعهدات طرفین

تعهدات پویانگار

كلیه اطلاعاتى كه توسط مالک در اختيار پویانگار قرار میگیرد از سوی پویانگار محرمانه تلقی میگردد و پویانگار موظف به حفظ و نگهدارى اطلاعات داده شده بوده و حق در اختیار دادن این اطلاعات را به سایر ندارد.

پویانگار متعهد می شود کلیه خدمات ذکر شده در موضوع قرارداد را پس از تسویه کامل قرارداد، به مالک ارائه دهد.

پویانگار موظف به تأمین امنیت تارنما مطابق با استانداردهای موجود می باشد.

پویانگار متعهد می شود، در طول قرارداد کلیه مشکلات فنی مربوط به وب سایت را برطرف نماید.

پویانگار متعهد می شود در صورت عدم تحویل طرح نهایی در زمان محاسبه شده،روزانه مبلغ 100,000 ریال به عنوان خسارت تأخیر به مالک پرداخت نماید.

در صورت تسویه مرحله 3 پویانگار می بایست طبق هماهنگی با نماینده مالک، نحوه مدیریت طرح نهایی را آموزش داده و اطلاعات لازم را در اختیار وی قرار دهد.

در صورت نیاز به جلسه آموزشی سایت ، مدت زمان لازم برای برگزاری جلسه آموزشی محدود نبوده و منوط به ارائه گواهی دریافت آموزش صحیح به همراه درج تعداد ساعت از سوی مالک می باشد که این جلسه به صورت رایگان برگزار می شود.

در صورت درخواست جلسات آموزشی اضافی از طرف مالک پس از ارائه گواهی دریافت آموزش صحیح، مالک می بایست هزینه تعیین شده از سوی پویانگار را بپردازد.

تعهدات مالک

پویانگار حق دارد طرح تحویل داده شده را در محل مناسب به نحوی که به اصل طرح آسيب وارد نگردد امضاء نماید، مگر در صورتی که طرفین در این مورد به توافق برسند.

.پرداخت کلیه کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده مالک میباشد.

. پویانگار هیچ گونه مسولیتی در قبال در اختیار قرار گرفتن اطلاعات امنیتی وب سایت به افراد غیر به هر نحوی از سوی مالک را ندارد.

. پویانگار هیچ گونه مسولیتی در قبال نشانه هایی (دامنه) که توسط مالک در جایی دیگر ثبت شده اند را نخواهد داشت.

در صورت ثبت نشانه(دامنه) وب سایت از طریق پویانگار ، مالک متعهد می شود که هزینه سالانه مربوط به تمدید نشانه(دامنه) را طبق تعرفه روز مندرج در وب سایت رسمی پویانگار به وی پرداخت نماید.

.مالک متعهد می شود که پس از عقد قرارداد، در قبال درخواست اضافه کردن ویژگی های جدید به وب سایت، هزینه روز مندرج در وب سایت رسمی پویانگار را پرداخت نماید.

مالک متعهد می شود در صورت نیاز به ارائه اطلاعات اولیه مانند نشانه(دامنه) ، تصاویر، کاتالوگ و …. آن ها را قبل از ارائه طرح اولیه در اختیار پویانگار قراردهد. بدیهی است در صورت عدم همکاری مالک، پویانگار می تواند طرح اولیه را ارائه ندهد و هزینه این مرحله را همراه با هزینه مرحله 3 مندرج در بندهای بالا را دریافت نماید.

مالک متعهد می شود پس از تأیید طرح هر یک از مراحل 2 و 3 هرگونه درخواست تغییر که منجر به طراحی مجدد و یا تغییرات در بخشی از طرح شود، هزینه آن را طبق تعرفه روز مندرج در وب سایت رسمی پویانگار و یا برآورد پویانگار پرداخت نماید.

در صورتی که نماینده مالک تغییر یابد، مالک می بایست به صورت کتبی این مورد را اعلام نماید. همچنین در صورت متفاوت بودن درخواست نماینده جدید با نماینده قبلی، مالک می بایست هزینه تعیین شده از سوی پویانگار جهت انجام تغییرات درخواستی نماینده جدید را بپردازد.

ی- افزونه ها و قالب (قالب، پلاگین ها یا افزونه های دارای هزینه لایسنس(مرچنت کد یا سریال توسعه دهنده) استفاده شده در سایت توسط پویانگار)

در صورتی که هر کدام از افزونه ها دارای هزینه برای خرید لایسنس باشند هزینه خرید لایسنس به عهده مالک میباشد.

ت- قرار داد از نوع لازم الاجرا تلقی شده و تنها در صورت وقوع شرایط فسخ اشاره شده در متن قراداد و یا توافق طرفین قابل فسخ می باشد

آ- اقامت گاه قانونی طرفین

اقامتگاه قانونی طرفین، همان نشاني مندرج در قرارداد بوده و در موارد لزوم و به منظور ابلاغ مكاتبات، مورد استناد خواهد بود و در صورتيكه در طول مدت قرارداد نشاني متعاقدين تغيير يابد، طرفين بايد رسماً و كتباً مراتب را به يكديگر ابلاغ نمايند و تا قبل از ابلاغ رسمي، نشاني قبلي معتبر خواهد بود.

خ- بازاریابی و فروش

کاربر یا مالک میتواند با قرار دادن لینک بازاریابی پویانگار در وب سایت خود در سود فروش خدمات و محصولات سهم داشته باشد. (اختیاری)

و-باز پرداخت وجه :

پویانگار 9% مالیات بر ارزش افزوده از مبلغ پرداختی مالک کسر و مابقی مبلغ به ایشان پرداخت میشود

چ- حلوفصل اختلافات

کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا در ارتباط با آن از جمله در خصوص انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم انجام مذاکرات، و یا عدم حصول نتیجه ظرف یکماه پس از بروز اختلاف، هر یک از طرفین می توانند اختلاف را به مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ارجاع نمایند که مطابق آئین داوری آن مرکز

بصورت قطعی و لازم ا جراء حل و فصل گردد. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی میشود و در هر حال

لازم ا جراء است.

خ- فورس ماژور

در صورت بروز هرگونه اشکال به علت وجود فورس ماژور طبق تعاریف سازمان برنامه و بودجه (از قبیل سیل، زلزله، جنگ، اعتصاب و غیره) طبق قوانین حاکم بر جامعه عمل خواهد شد.

ع- فسخ قرارداد

فسخ قرارداد کاملا آنلاین و با امضای الکترونیکی می باشند

ژ- سایر شرایط

۱-هرگونه اقدامی از سوی مالک که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار پویانگار شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و پویانگار حق توقف خدمات و سرویس های مالک و قطع همکاری را داشته و اقدام قانونی علیه نامبرده را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

تبصره 1: انتشار مطالب غیر واقع از سامانه پویانگار و یا هر یک از محصولات آن نیز مشمول این بند میگردد.

تبصره 2: مالک میپذیرد در صورت نقض بند 1 از تعهد حاضر موظف است مبلغ 300.000.000ریال به سبب نقض تعهد قراردادی به پویانگار بپردازد. این بند نافی حق پویانگار برای اقدام به پیگیریهای کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمیباشد.

۲- مالک متعهد است طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از سامانه پویانگار استفاده نماید. درصورتیکه به سبب عدم رعایت قوانین و قرارداد حاضر توسط کاربر، پویانگار ملزم به پرداخت مبالغی به مراجع قضایی، اداری، دولتی، سایر مراجع یا به اشخاص ثالث گردد ( ازجمله به نحو غیر انحصاری هزینه های دادرسی و هزینه اخذ وکیل)، فروشنده موظف است کلیه مبالغ پرداخت شده را به پویانگار پرداخت نماید

۳-مطالبات مالک خواه ناشی از این قرارداد، خواه ناشی از هر منشا دیگر، نزد پویانگار از جمله تضامین میباشد و پویانگار میتواند هر یک از مطالبات خویش، هزینه ها و خسارات را راسا از محل مطالبات وی یا هر یک از تضامین نزد خود وصول نماید.

اینجانب ………………………………………………… به شماره ملی/شماره شناسنامه ………………………………………………. متولد ……../………/…………13 صادره از …………………. فرزند ……………………………… کلیه مفاد قرارداد فوق را به دقت مطالعه کرده و ضمن امضای این قرارداد، کلیه موارد

مندرج را می پذیرم و همچنین در صورت بروز هرگونه تغییر در اطلاعات تماس یا شماره حساب بانکی خود را موظف می دانم تا به محض تغییرات، موارد را به صورت کتبی به اطلاع پویانگار رسانده و همواره با به روز نگه داشتن اطلاعات هویتی خود، برای هرگونه تماس یا مکاتبه پویانگار ، در دسترس باشم ..

سبد خرید
اسکرول به بالا